Paese, dünyaca ünlü Polonyalı profesyonel bir kozmetik markasıdır. Fiyat-kalite oranı bakımından Avrupa’nın en iyi profesyonel kozmetik markalarından biridir. Paese markasına ait kozmetik ürünleri Polonya, Almanya, İtalya ve İspanya’da üretilmektedir.

 

                İtalyanca da ülke anlamına gelen Paese, güzellik ülkesidir. Yenilikçi ve kendine özgü tarzıyla dünyanın dört bir yanındaki make up artistler tarafından tanınmakta ve tercih edilmektedir. Küresel güzellik endüstrisini son trendlerini takip eder ve en yeni renk skalası ile en yeni kullanışlı ürünleri piyasaya sunar.

 

                Kendi laboratuvarlarında maksimum bakım etkisi sağlayan hammaddeleri kullanarak üretmekte ve geliştirmektedir. AB İnovasyonu (Yenilik ve Geliştirme) Destekleme Programına iki sene önce üye olmuştur. Krakov Teknik Devlet Üniversite ve Pulawy’daki Yeni Kimyasal Sentez Enstitüsü gibi önde gelen Polonyalı araştırma merkezleri ile yapılan işbirliği sayesinde, kozmetik ürünleri üretiminde son ve yeni teknolojileri geliştirmekte ve kullanmaktadır. Üretim laboratuvarları Avrupanın Gmp Standartlarına ( İyi Üretim Uygulamaları Sistemleri) göre onaylanmıştır.

 

                Paese ürünleri, sahip olduğu yüksek pigmentasyonlu içeriği sayesinde yüzde photoshop etkisi yaratır ve cilt kusurlarını iyi gizleyerek, etkileyici makyaj sağlar. Ürünlerin içeriğindeki aktif doğal kompleksler ( A, B, C, E ve PP vitaminleri ) , yağlar, balmumları, mineraller ve doğal güneş koruyucu bileşenler ürünlerin benzersizliğini sağlamaktadır. Tüm hammaddeler kalitesi ile kendini kanıtlamış Avrupalı tedarikçilerden satın alınmaktadır. Doğal içerik maddelerinin çoğu Ecocert ve Soil Association tarafından verilen organik sertifikasına sahiptir.
 
                Paese ürünleri alerjen madde,paraben ve talk içermediği için en hassas ciltler için bile uygulanabilmektedir.
 
Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.